Couleur de Mounir

Couleur de Mounir

Inovativní řada barev, který dává kadeřníkem svobodu výběru z krásných přírodních blond, chladných popelavých tónů, šedých odstínů a mnoha dalších odstínů, vše v jedné kolekci.

DOZVĚDĚT SE VÍCE
Řada BonBon

Řada BonBon

Mounirové podpisové barvy, řada BonBon jsou třešničkou na dortu celé palety. Bohatá nabídka nádherných barev se skládá z Purple Moon, Desert Rose či Milkyway, nebo též Rabbit Beige, Casper, Sand, Sand Rose, Naughty Grey a Russian Blue.

DOZVĚDĚT SE VÍCE
Řada BonBon
Arkitekt

Arkitekt

Arkitekt je prvním krokem k obnově a prodloužení životnosti vašich vlasů. Nabízí jednoduché řešení, které chrání, obnovuje a posiluje vazby ve vlasovém vláknu. Arkitekt působí nejen na povrchu, ale hlavně na buňkové úrovní, kdy aktivuje přirozenou ochranu vlasů a dodá jim bílkoviny, a to vše v jednom kroku! Získejte zdravější vlasy než kdykoliv předtím a zároveň předcházejte jejich poškození.

DOZVĚDĚT SE VÍCE
Peroxidy

Peroxidy

Peroxidová krémová emulze. Posiluje vlasy a zdokonaluje barvy. Mounir neúnavně pracoval s cílem dosáhnout toho, aby naše peroxidová emulze, skvělá pro použití v kombinaci s permanentní barvou nebo zesvětlujícím pudrem, chránila vlasy před poškozením, zvyšovala jejich jas a zanechala vlasy hydratované. Díky naší receptuře nejsou okouzlující vlasy už otázkou peněz. Dostupné ve formátu 10 Vol., 20 Vol., 30 Vol. nebo 40 Vol.

DOZVĚDĚT SE VÍCE
Peroxidy
MTB a MMS Šampnny

MTB a MMS Šampnny

Odstraňte z vlasů nechtěné odstíny žluté a oranžové pomocí našich MTB a MMS šamponů, vyvinutých speciálně pro blond, šedé nebo stříbrné vlasy.

DOZVĚDĚT SE VÍCE
VIOLET BLEACH POWDER

VIOLET BLEACH POWDER

Tento zesvětlující pudr je základem Munirovi revoluce. Představuje klíč k odemknutí Mounirových tajemství, pomocí kterých dosáhnete vytoužených blond odstínů s minimálním poškozením vlasů. Výhodou je struktura, která je skvělá při barvení rukama nebo za použití fólie. Je to dokonalý produkt, díky kterému se stanete mistrem v barvení vlasů a zároveň skvělý nástroj k docílení vytoužené proměny. Vytvořené těmi nejlepšími, pro dosažení těch nejlepších výsledků.

DOZVĚDĚT SE VÍCE
VIOLET BLEACH POWDER