Kvalitní a šetrné prodlužování vlasů od expertů

Krásné, husté a dlouhé vlasy SÚ nenahraditelný okrasou ženy. My si myslíme, že Žádná žena by neměla ačkoliv o tuto okrasu zkrácena. A k vám příroda neuštedrila více než pár řídkých a lámavých zmetků, ktere nechceme rasta, nezoufejte. Jsme tu, abychom vám pomohla získat NOVOU sebedůvěru spolu s novými vlasy. Pomocí naší profesionální a bezpečné technice Prodloužení vlasů vám vytvoříme korunu krásy, jakou jste si vždy přiąla.

Značka Seamless1 je uznávaná hlavně Díky: - své kvalitě, - prvotřídní péče o zákazníkovy, - šetrnému způsob prodlužování vlasov- a inovativnímu přístupu.

Poskytujeme Vícesouradnicové možností Prodloužení a zahuštěním vlasů. Základem procesu je, že používáme Lidské vlasy špičkové kvality. Naše široká paleta přirozených i neobvyklých odstínů vyhovíme ai tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi.Metódy Jak Tape hair, I-tip a Nail tip doporučuji vyzkoušet Přímo v jednom z našich Salonová, rozmístěných po celou Slovensku ai Česku. Podívejte Nasu mapu Salonová. Aplikacím v salonu neriskujete ziadna nedokonalosti a zároveň, není nad osobní kontakt. Naši profesionální vyučení kadeřnice vlasy aplikujte tak, aby vypadaly přirozeně a poradíme vám hle pár vychytávek k tomu, Jak se o vlasy starat. Celu nabídku si mozem podívat ai v e-shopu.